Perakende sektörüne kurumsal yaklaşımıyla farklı bir boyut kazandıran Lider Gıda 1989'dan beri gıda sektöründe ve 2015 yılından itibaren de perakende sektöründe kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Lider Gıda yepyeni yüzü ile müşterilerine artık daha iyi ve “uygun fiyatlarla” hizmet vermek için çalışıyor. Perakende müşterilerin yenilenen ihtiyaçlarını, uygun fiyat politikasıyla satışa sunan Lider Gıda'nın  sloganı “Sepetiniz kaliteli ürünler ve uygun fiyatlarla dolacaktır.

Yaklaşık 33 yıldır faaliyet gösterdiğimiz gıda işi, aile büyüklerimizin öncülüğünde başladı. Varlığını ve tecrübesini toptan gıda pazarlama üzerine kurmuş firmamız, gıda sektöründe dünya markalarının ürünlerini en hızlı ve kesintisiz bir biçimde satış noktalarına ulaşmasını sağlamıştır. 

Lider Toptan Gıda 40 yıldır biriken tecrübe ve gücüyle, var olan değerlerini koruyarak, sektördeki beklentilere yanıt veren, yenilikçi ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam edecektir.


MİSYON VE VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz ve göstereceğimiz tüm sektörlerde takip edilen ve aranılan, sürekli gelişmeyi ilke edinen ve yenilikleri takip eden firma olarak, Ülkemizin ve sektörmüzün gelişimine katma değer kazandırmaktır.

Lider Toptan Gıda